Dzień Dziecka ponownie w plenerze! Festyn, wesołe miasteczko i wata cukrowa

W najbliższą niedzielę 6 czerwca br. będziemy świętować w Zawidowie Dzień Dziecka. W parku im. Jakuba Boehme na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji m.in. wesołe miasteczko oraz gry i zabawy z animatorami! 

Od 67 lat 1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Został ustanowiony w 1954 r. przez ONZ dla upowszechniania praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych z 1954r.

Wesołe miasteczko w Parku Miejskim

Mimo pandemii w Zawidowie nie zabraknie atrakcji dla dzieci w dniu ich święta. Na małych i dużych czekać będzie m.in. szaleństwo na dużych dmuchańcach, eurobungy, kule do skakania, etc. 

Nie zabraknie także gier i zabaw z animatorami typu kącik malucha, małe zamki dmuchane mini golf, bramka celnościowa, gra wielkoformatowa łowienie rybek, gry animacyjne, chodzące maskotki, malowanie buziek, zwierzątka z baloników, wielkie bańki mydlane, gigantyczna chusta animacyjna, mini disco, magiczne kwadraty. 

Podczas festynu wystąpią uczniowie Szkoły Muzycznej w Zawidowie, a na zakończenie odbędzie się tradycyjny mecz piłki nożnej „Dorośli kontra Dzieci”.

Na co jeszcze tego dnia mogą liczyć dzieci? Np. na strzelanie z łuku oraz piniatę przygotowaną przez zawidowskich harcerzy oraz zabawy sprawościowe, które zorganizują dzieciom strażacy z OSP Zawidów. Będzie też też pyszne ciasto, wata cukrowa, lody z Royal Berry oraz catering.

Wszystkie atrakcje podczas festynu będą bezpłatne. 

Organizator, Ośrodek Kultury w Zawidowie, zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy w razie niepogody.

Plakat informacyjno-promocyjny
Skip to content