Przedszkole Publiczne w Zawidowie z nowym dyrektorem

W czwartek, 21 października br. komisja konkursowa obradująca w sali Urzędu Miejskiego w Zawidowie wyłoniła nowego dyrektora Przedszkola Publicznego. Stanowisko to obejmie Wiesława Marszał, wieloletni pracownik placówki. Od 29 października br. zastąpi dotychczasową dyrektor – Wiesławę Młynek, która zawidowską placówką oświatową zarządzała do 2000 roku

Od 29 października br. zawidowskie przedszkole będzie miało nowego dyrektora – stanowisko to obejmie Wiesława Marszał, nauczyciel dyplomowany wychowania przedszkolnego, z placówką związana od 1988. 

Na emeryturę odchodzi natomiast Wiesława Młynek, wieloletnia dyrektor Przedszkola w Zawidowie, z placówką związana od 39 lat. Funkcję dyrektora przedszkola objęła dokładnie 1 września 2000 roku. 

Piastując stanowisko kierownicze w zawidowskim przedszkolu dokładała wszelkich starań, aby to miejsce było funkcjonalnie, nowoczesne, estetyczne i przede wszystkim przyjazne dzieciom.

Pani Wiesławie serdecznie dziękujemy za wszystkie lata spędzone w Przedszkolu. Życzymy dużo zdrowia i pogody ducha. Niech każdy dzień będzie dla Pani okazją do odkrywania nowych uroków życia. 

Skip to content