Mieszkańcy wytypują zwycięskie zdjęcie w konkursie pn. „Każdy ma swojego Anioła”

W lipcu Urząd Miejski w Zawidowie ogłosił konkurs pn. „Każdy ma swojego Anioła” (edycja 2022) dla wszystkich, którzy lubią fotografować. Wystarczyło spotkać na swojej wakacyjnej drodze sympatyczną, ładną bądź oryginalną postać anioła, sfotografować ją i przesłać mailem na adres urzędowy. Pojawiło się mnóstwo interesujących fotografii. Miasto dokonało już wstępnej weryfikacji i teraz to Wy, Drodzy Mieszkańcy, wybierzcie zwycięską fotografię!

Nikogo chyba nie trzeba chyba przekonywać do tego, że lato to fantastyczny moment na podróżowanie i fotografowanie. Stąd pomysł UM w Zawidowie na zdjęcie z aniołem spotkanym w czasie wakacyjnych wypraw. Uczestnicy konkursu mogli wykonać zdjęcie „skrzydlatej” figurki, elementu biżuterii z anielskim akcentem, czy rzeźby, która przedstawia tę „nieziemską” postać. Możliwości były nieograniczone.

Pojawiło się mnóstwo ciekawych fotografii, a Miasto dokonało weryfikacji. Teraz wybór tej najlepszej powierza mieszkańcom.

Jak głosować?

Wystarczy, wysłać na adres mailowy: promocja@zawidow.eu numer ulubionej fotografii lub zamieścić komentarz (z numerem) pod postem na FB Miasta.

Zdjęcie, które dostanie największą ilość głosów, wygra tegoroczny konkurs, a jego autor otrzyma nagrodę. W konkursie przewidujemy także nagrody za zajęcie II i III miejsca.

Wśród wszystkich głosujących rozlosujemy atrakcyjne gadżety miejskie.

Głosowanie rozpoczyna się dzisiaj (6.10), a zakończy się w środę (12.10) o godzinie 20.00.

Skip to content