Każdy ma swojego Anioła. Rozwiązanie konkursu fotograficznego, edycja 2019

W imieniu uczestników naszej zabawy fotograficznej, dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy pomogli nam wyłonić zwycięskie zdjęcie z motywem anioła.

Zwycięskie zdjęcie typowali Państwo różnymi sposobami: pozostawiając komentarz pod zdjęciem na FB, „lajkując” lub wysyłające-mail. Tej ostatniej możliwości nie uwzględniliśmy w sposobach glosowania, ale niewątpliwie jest to także metoda wyrażania swojego uznania – więc ją dopuściliśmy.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i mnóstwo sympatycznych gestów. Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach. Życzymy także, aby wszystkie Państwa fotografie miały anielski urok i wdzięk, niosły miłość i dobroć.

Wyniki konkursu:

Najwięcej Państwa głosów otrzymało zdjęcie, którego autorem jest Pani Agata Sawielewicz! I to do Pani Agaty wędruje główna nagroda – oryginalny zestaw anielskich upominków. GRATULUJEMY!

Autorka zdjęcia: Agata Sawielewicz

Specjalny upominek otrzymuje także Pan Łukasz Mielcarek, autora zdjęcia nr 13. Urzekł nas niebywały klimat tej fotografii.

Wyróżnienie: Łukasz Mielcarek

Rozlosowaliśmy także gadżety miejskie wśród wszystkich osób, które wzięły udział w głosowaniu. Film z losowania:

Każdy ma swojego Anioła – losowanie gadżetów miejskich

Pośród wszystkich osób, które wzięły udział w głosowaniu na najlepsze zdjęcie konkursowe, rozlosowaliśmy gadżety miejskie.

Opublikowany przez Zawidów Miasto Środa, 30 października 2019
Skip to content