Powraca społeczna akcja sprzątania Zawidowa, tym razem w jesiennej odsłonie

W przyszły piątek, tj. 20. września br. ponownie odbędzie się społeczna akcja sprzątania Miasta. Do jesiennych porządków zapraszają mieszkańców radni z Rady Miejskiej w Zawidowie. Przyda się każda para rąk do pracy!

Zawidowscy radni ośmieleni sukcesem wiosennej akcji porządkowania miasta, planują kolejne przedsięwzięcie, do którego zapraszają mieszkańców. 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do licznego udziału w jesiennej akcji sprzątania miasta, którą zaplanowaliśmy na piątek 20. września – mówią radni. Chcemy oczyścić zawidowskie skwery, tereny rekreacyjne i chodniki z nagromadzonych po lecie śmieci, wygrabić liście, uporządkować żywopłoty itp. 

Zbiórkę sprzątających zaplanowano na godzinę 16.00 w zawidowskim Ośrodku Kultury. Tu będzie można pobrać worki i rękawice, a uczestnicy akcji podzieleni zostaną na grupy i zapoznają się z planem pracy.

Jesień to dobry czas na porządki, nie tylko na własnym podwórku. – Apelujemy więc do mieszkańców, którzy tego dnia nie mogą być z nami, aby  posprzątali miejsca publiczne w swojej okolicy, chodniki przy swoich posesjach, bądź skwery. Bądźmy tego dnia aktywni, bo Zawidów potrzebuje naszej energii, dobrej woli i społecznej pracy – przekonują rajcy miejscy.

Akcja sprzątania potrwa od godziny 16.00 do 19.00. Przyda się każda para rąk do pracy! Rękawice i worki zapewnia Urząd Miejski w Zawidowie, sprzęt do pracy (np. grabie) mieszkańcy organizują we własnym zakresie. 

Skip to content