Piłkarskie Talenty błysnęły w niedzielnym sparingu

W minioną niedzielę na Stadionie Miejskim w Zawidowie drużyna złożona z „Piłkarskich Talentów” rozgromiła utytułowany zespół z Bolesławca (I liga wojewódzka). Przypomnijmy, że zwycięzców sparingu – dzieci uzdolnione piłkarsko z powiatu zgorzeleckiego, udało się wyłonić w ramach projektu, który otrzymał wsparcie finansowe z Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego. 

„Piłkarskie Talenty” błysnęły wczoraj na murawie Stadionu Miejskiego w Zawidowie. W sparingowe szranki stanęły dwie drużyny BKS Bolesławiec i zespół złożony z Talentów, czyli chłopców zrekrutowanych w ramach projektu, który otrzymał wsparcie finansowe z Dolnośląskiego Budżetu Obywatelskiego. 

Zespół złożony z utalentowanych zawodników w pięknym stylu pokonał drużynę z Bolesławca 9:0 (liderzy I ligi wojewódzkiej)! 

Bramki zdobywali: Oliwer Matys, Mateusz Zajdel, Kacper Szewczyk, Sebastian Kozarek, Szymon Machalski, Szymon Zienkiewicz, Jakub Mazur.

Zespół „ Piłkarskich Talentów” prowadzili Łukasz Duduć (I trener) oraz Damian Ryż (asystent) z formacji 4Max Academy. Zawodnicy zagrali w bordowych strojach firmy Adidas, ufundowanych przez Burmistrza Miasta Zawidów, Roberta Łężnego. W tym tygodniu na strojach zostaną zamieszczone pamiątkowe nadruki. Wszyscy zawodnicy po rozegraniu ostatniego sparingu, otrzymają je w dowód udziału w pierwszej edycji „Piłkarskich Talentów”.

Organizatorzy dziękują zespołowi BKS Bolesławiec z Trenerem Wojciechem Młockiem za przyjazd do Zawidowa i możliwość rozegrania test-meczu.

Skip to content