FlixBus otwiera przystanek w Zawidowie

Międzynarodowy przewoźnik autokarowy FlixBus uruchamia przystanek w Zawidowie. Z naszego miasta będzie można dojechać autobusem m.in. do Wrocławia, Bydgoszczy, Gdańska, Torunia czy Sopotu. Pojazdy zatrzymywać się będą na dworcu PKS od 18 czerwca 2020r.

Zielonymi autobusami FlixBusa można tanio, wygodnie i ekologicznie podróżować po całej Europie. Wystarczy wybrać dowolne połączenie z szerokiej sieci linii autobusowych. 

Czego można oczekiwać podczas podróży FlixBusem? 

Jak czytamy na stronie przewoźnika FlixBus oferuje bezpłatne Wi-Fi, zagwarantowane miejsce siedzące, bezpłatną rezerwację i zmianę rezerwacji, bezpieczeństwo płatności oraz gniazdka elektryczne. Wszystkie autokary są również wyposażone w toaletę oraz miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi, dzięki czemu przewoźnik nie musi robić niepotrzebnych postojów, dlatego dociera do celu tak szybko, jak to możliwe.

Ponadto „zielone autobusy „to środek transportu najbardziej przyjazny środowisku. Autobusy FlixBusa wyróżniają się przykładnym bilansem emisji dwutlenku węgla i wydzielają go mniej na każdym kilometrze podróży.

W Zawidowie „zielone autobusy” odjeżdżać będą z dworca PKS od czwartku 18 czerwca br.

Skip to content