„W świątecznym nastroju” – koncert online

Ośrodek Kultury w Zawidowie zaprasza na Koncert Bożonarodzeniowy pt. „W świątecznym nastroju…”. Jego emisja odbędzie się na żywo w Internecie w niedzielę 20 grudnia br. 

„W świątecznym nastroju” to tradycyjny koncert świąteczny, który rokrocznie odbywał się na tydzień przed świętami w sali widowiskowej Ośrodka Kultury. 

Pandemia koronawirusa uniemożliwiła instytucjom kultury normalne funkcjonowanie ze względów bezpieczeństwa. W związku z reżimem sanitarnym Ośrodek Kultury w Zawidowie zdecydował się na inną formę uczczenia tegorocznych świąt – koncertem, który na żywo będzie można obejrzeć w Internecie. 

Niestety ze względu na obecną sytuację nie możemy zaprosić publiczności do sali widowiskowej, dlatego po raz pierwszy zorganizujemy koncert w Internecie i to na żywo! Przed ekrany komputerów i smartfonów zapraszamy w najbliższą niedzielę 20 grudnia o godz. 16:00 – informują organizatorzy. 

W programie:

  • Jasełka w wykonaniu zawidowskich przedszkolaków z grupy V. Dzieci przygotowały Panie Dorota Rafalont, Martyna Marszałek i Renata Bednarczyk.
  • Najpiękniejsze kolędy zaprezentują także podopieczni ze Studia Piosenki Magdaleny Januszkiewicz.

Na relację na żywo zapraszamy na fanpage OK na Facebooku oraz na kanał Youtube Telewizji Bogatynia.

Skip to content