Dzień Dziecka w Zawidowie. Zobaczcie, jak bawiły się dzieci w Parku Miejskim

Dawno w Zawidowie nie było takiej imprezy z okazji Dnia Dziecka. W parku im. Jakuba Boehme na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. wesołe miasteczko, szaleństwo na dmuchańcach oraz gry i zabawy z animatorami! Dopisała pogoda, a wszystkie atrakcje były dostępne bezpłatnie.

Wczoraj zawidowski park zamienił się na kilka godzin w jeden wielki plac zabaw, a to za sprawą Dnia Dziecka, który w tym roku obchodziliśmy tydzień po oficjalnej dacie. To święto odczarowało trochę trudy pandemii – cieszyli się rodzice.   

Na dzieci czekało m.in.  szaleństwo na dużych dmuchańcach, eurobungy, zabawy z animatorami, zamki dmuchane, bramki celnościowe, gry wielkoformatowe, malowanie buziek, zwierzątka z baloników, wielkie bańki mydlane, gigantyczna chusta animacyjna, mini disco i wiele, wiele innych zabaw. Niemal wszystko było dostępne bezpłatnie, więc chętnych do korzystania było całe mnóstwo.

Na co jeszcze tego dnia mogły liczyć dzieci? Np. na strzelanie z łuku oraz piniatę przygotowaną przez zawidowskich harcerzy oraz zabawy sprawnościowe, które zorganizowali dzieciom strażacy z OSP Zawidów.

Było te też pyszne ciasto, wata cukrowa, lody z Royal Berry oraz catering. 

Burmistrz Miasta oraz Ośrodek Kultury w Zawidowie dziękują Ochotniczej Straży Pożarnej oraz zawidowskim harcerzom za włączenie się w organizację tegorocznego Dnia Dziecka, a także wszystkim tym, którzy przybyli wczoraj do parku miejskiego i sprawili, że to święto było wyjątkowe. 

no images were found

Skip to content