„Jestem stąd i jestem z tego dumny” – konkurs zawidowskich harcerzy

Na początku czerwca br. 10 Grunwaldzka Drużyna Harcerska „Kocia Skała” ogłosiła letni konkurs fotograficzny dedykowany zawidowskim zuchom oraz nieco starszym harcerzom. Temat konkursu brzmiał: „Jestem stąd i jestem z tego dumny”. Zobaczcie prace naszych druhów!

Na początku czerwca br. 10 Grunwaldzka Drużyna Harcerska „Kocia Skała” ogłosiła letni konkurs fotograficzny dedykowany zawidowskim zuchom oraz nieco starszym harcerzom. Ich zadaniem było wykonanie letnich fotografii, które wpisywałyby się w temat konkursu, którzy brzmiał „Jestem stąd i jestem z tego dumny”.

Harcerze wykonali autorskie prace i teraz czekają na werdykt. Najlepsze zdjęcie wybierze komisja konkursowa, ale także użytkownicy FB. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na profil FB 10 Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej „Kocia Skała” i tam kliknąć „lubię to” na wybrane zdjęcie.

Autor zdjęcia z największą ilością „polubień”, otrzyma specjalną nagrodę publiczności. Głosowanie potrwa do 20 czerwca 2021.

Zdjęcia konkursowe można obejrzeć nie tylko online, ale również na Rynku w Zawidowie! Zapraszamy na ekspozycję w plenerze!

Skip to content