Odbiór odpadów. W tym tygodniu mała zmiana

W piątek, 14. czerwca lubański Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych organizuje dzień otwarty na terenie Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych. Tego dnia pracownicy Zakładu będą do dyspozycji gości zainteresowanych ekologią, nowymi inwestycjami etc. A to oznacza, że odbiór odpadów w Zawidowie nastąpi dzień późnej tj. w sobotę 15. czerwca. Jednocześnie ZGiUK zaprasza mieszkańców do udziału w tym wydarzeniu.

Dzień Otwarty odbędzie się w godzinach od 9.00 do 17.00 na terenie Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych, która znajduje się przy ulicy Bazaltowej 1 w Lubaniu. W trakcie tej wizyty wszyscy zainteresowani pracą Zakładu będą mogli zapoznać się z nowymi inwestycjami, stosowanymi technologiami, a także obejrzeć wykorzystywane w instalacji maszyny i urządzenia. Możliwe będzie także uzyskanie informacji o zasadach prowadzonego przez Spółkę recyklingu surowców wtórnych, sposobie prowadzania selektywnej zbiórki odpadów oraz nowych rozwiązaniach w gospodarce odpadami.

Tego dnia pracownicy Zakładu będą do dyspozycji gości zainteresowanych udziałem w wydarzeniu. A to oznacza, że odbiór odpadów w Zawidowie nastąpi dzień późnej tj. w sobotę 15. czerwca.

Skip to content