„Każdy ma swojego anioła”. Edycja 2024!

„Każdy ma swojego anioła”, pod takim hasłem Miasto ogłasza letni konkurs fotograficzny – edycja 2024 dla wszystkich którzy lubią robić zdjęcia. 

Zawidów jako „Miasto Anioła”, ceni jego wizerunek w każdej formie – na obrazach, pocztówkach, w biżuterii, a nawet w tatuażach. Podczas spacerów morskimi deptakami, możecie natknąć się na anielskie rzeźby zdobiące parkowe aleje, a w miejskich kramikach znajdziecie ręcznie wykonane figurki i ozdoby przedstawiające anioły. 

W galeriach sztuki lokalni artyści często wystawiają swoje prace, w których anioły odgrywają główną rolę, wprowadzając atmosferę spokoju i nadziei.

Wizyty w lokalnych sklepach z pamiątkami również nie rozczarują – znajdziecie tam różnorodne przedmioty inspirowane aniołami, idealne na upominek lub osobistą pamiątkę z letniego pobytu. Anioły znajdziecie na kartkach pocztowych, breloczkach, a nawet w formie biżuterii. 

Jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy sfotografować postać anioła – oryginalną, interesującą lub po prostu wyjątkowo piękną – i przesłać zdjęcie drogą elektroniczną na adres: promocja@zawidow.eu

Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają atrakcyjne nagrody. Pamiętajcie, aby podać swoje IMIĘ i NAZWISKO. Przewidujemy I,II i III miejsce. 

Każdy uczestnik może przesłać od 2 do 3 zdjęć. Jury dokona wstępnej weryfikacji, a ostateczny werdykt należeć będzie do mieszkańców, gdyż to oni będą głosować na prace konkursowe. 

Głosujący, którzy napiszą najciekawszy komentarz o wybranym przez siebie zdjęciu, mogą liczyć na upominki.

Konkurs rusza dzisiaj, 1 lipca. Na prace konkursowe czekamy do 30 września. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2. października bieżącego roku.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia! 

Skip to content