Koronawirus: Urząd Miejski w Zawidowie zmienia sposób obsługi interesantów

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa Urząd Miejski w Zawidowie podjął kroki, które mają na celu ochronę mieszkańców i pracowników przed kontaktami osobistymi, czyli główną przyczyną zarażeń COVID19. Zanim przyjdziesz do Urzędu – zadzwoń. Zobacz, jak jeszcze można załatwić sprawę w Urzędzie Miejskich.

Od dzisiaj, tj. 16 marca br. niewiele spraw urzędowych załatwimy osobiście. Aby jednak funkcjonowanie urzędu odbywało się w miarę płynnie i bez zakłóceń na parterze budynku, w holu, uruchomiono tymczasowe Biuro Obsługi Klienta

W BOK znajdują się wszystkie niezbędne formularze, deklaracje i wnioski, które po wypełnieniu interesanci wrzucają do urny, ustawionej na biurku. Tu także trafiają faktury i inne dokumenty urzędowe. Korespondencja pod koniec pracy urzędu trafi do poszczególnych referatów, które będą je rozpatrywać. W przypadku nieścisłości, pracownicy skontaktują się z interesantami telefonicznie (koniecznie podać numer telefonu).

Są jednak takie sytuacje, które wymagają natychmiastowego skontaktowania się z pracownikiem i właśnie dla nich jest sygnał dźwiękowy, zamontowany na szklanych drzwiach. Po jego wciśnięciu na parterze pojawi się właściwy pracownik merytoryczny, który pomoże rozwiązać PILNE zgłoszenie.

Pamiętajmy, że jeśli w Urzędzie Miejskim w Zawidowie pojawi się chociaż jedna osoba zarażona wirusem spowoduje to jego całkowite zamknięcie. Powód? Bezwzględna kwarantanna! Wykażmy się więc rozsądkiem i odpowiedzialnością.  

Jeszcze raz przypominamy, że najbezpieczniejszą metodą kontaktu z Urzędem jest telefon, e-mail, EBOI oraz e-PUAP. W ten sposób uzyskamy wszelkie niezbędne informacje i załatwimy sprawy bez narażania się na niebezpieczną chorobę. 

Tel: 75 77 88 282, 75 77 88 360, 75 77 88 435

E-mail: urzad@zawidow.eu, bok@zawidow.eu

Godziny pracy urzędu pozostają bez zmian.

Tymczasowy BOK w UM w Zawidowie
Tutaj znajdują się wszelkie wzory dokumentów, wniosków etc.
Sygnał dźwiękowy dla mieszkańców, którzy muszą załatwić PILNĄ SPRAWĘ z pracownikiem merytorycznym
Skip to content