Zanim przyjdziesz do Urzędu w Zawidowie – zadzwoń lub napisz

Rozpędza się kolejna fala koronawirusa. Zanim więc przyjdziesz do Urzędu w Zawidowie, zadzwoń lub napisz maila, bo może wcale nie musisz wychodzić z domu. Chrońmy w ten sposób siebie i innych – apelują pracownicy magistratu.

Rozpędza się kolejna fala koronawirusa. Znowu mamy duży wzrost liczby zakażeń, a ten tydzień może być najgorszy w całej pandemii – ostrzegają epidemiolodzy. 

Zanim więc przyjdziesz do Urzędu Miejskiego, zadzwoń lub napisz maila, bo może wcale nie musisz wychodzić z domu – proszą zawidowscy urzędnicy. Telefonicznie lub mailowo uzyskasz informację, czy sprawę można załatwić zdalnie oraz czy jest ona obecnie konieczna. Chrońmy w ten sposób siebie i innych – apelują pracownicy magistratu.

Biuro Obsługi Klienta 

Jeśli jednak nasza sprawa wymaga wizyty w Urzędzie, to postarajmy się ją załatwić w Biurze Obsługi Klienta (parter budynku) . W BOK znajdują się wszystkie niezbędne formularze, deklaracje i wnioski, które po wypełnieniu interesanci wrzucają do urny, ustawionej na biurku. Tu także trafiają faktury i inne dokumenty urzędowe. Korespondencja pod koniec pracy Urzędu trafi do poszczególnych referatów, które będą je rozpatrywać. W przypadku nieścisłości, pracownicy skontaktują się z interesantami telefonicznie, dlatego trzeba podać numer telefonu.

Tutaj znajdują się wszelkie wzory dokumentów, wniosków etc.
 Pilne zgłoszenie – dzwonek

Są jednak takie sytuacje, które wymagają natychmiastowego skontaktowania się z pracownikiem i właśnie dla nich jest sygnał dźwiękowy, zamontowany na szklanych drzwiach. Po jego wciśnięciu na parterze pojawi się właściwy pracownik merytoryczny, który pomoże rozwiązać PILNE zgłoszenie. 

Sygnał dźwiękowy dla mieszkańców, którzy muszą załatwić PILNĄ SPRAWĘ z pracownikiem merytorycznym.

Jeszcze raz przypominamy, że najbezpieczniejszą metodą kontaktu z Urzędem jest telefon, e-mail, EBOI oraz e-PUAP. W ten sposób uzyskamy wszelkie niezbędne informacje i załatwimy sprawy bez narażania się na niebezpieczną chorobę. 

Tel: 75 77 88 282, 75 77 88 360, 75 77 88 435

E-mail: urzad@zawidow.eu, bok@zawidow.eu

Godziny pracy urzędu pozostają bez zmian.

Numery telefonów oraz adresy e-mail pracowników UM

Skip to content